Dlaczego my?

Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy system rezerwujący on-line. Już teraz możesz sprawdzić dostępne modele sprzętów.

Sprawdź

Oszczędność pieniędzy

Zadowolenie Klientow

Dostępności wolnych urządzeń

Wyjątkowa obsługa

Cenię przede wszystkim za profesjonalizm w obsłudze i wysoką jakość serwisu on-line. Rezerwacje są łatwe, szybkie, a realizacja dowozu osuszacza wykonywana od ręki. Dodatkowo fajny, konkretny support. Zawsze można się dodzwonić i pogadać o sposobie wykorzystania danego urządzenia. Serwis OsuszTo.pl to zdecydowanie marka godna polecenia.

Tomasz F.

Przedsiębiorca

Korzystamy doraźnie

Przy brakach sprzętowych i kiepskich warunkach atmosferycznych, doposażenie osuszaczami z osuszto.pl to dobry pomysł i wysoka efektywność. Oszczędzamy pieniądze nie pchając się w kolejne sprzętowe inwestycje, a urządzenia dowożone przez Osuszto faktycznie są z najwyższej półki. Jako budowlaniec - szanuję, doceniam i polecam!

Maciej K.

Kierownik budowy

Dla mnie super!

Przy budowie naszego nowego domu jednorodzinnego zdarzył nam się incydent - załamanie pogody i szybki problem z zawilgoceniem ścian. Z pomocą przyszedł serwis osuszto - pomimo braku technicznej wiedzy na temat działania tych urządzeń, ze wsparciem on-line poradziłem sobie w kilka minut. Szczerze polecam korzystanie z osuszto.pl.

Bartłomiej W.

Nauczyciel