STRONA GŁÓWNA

[eut_title title=”Osuszanie budynków – Łódź i okolice” heading=”h1″ line_type=”line” animation=”fadeInLeft”]

AWARIA – Zalane Mieszkanie ! Dzwoń tel. 509-660-215
Obsługujemy Całe województwo łódzkie !

[eut_list]

 • Osuszanie warstw izolacji
 • Osuszanie pomieszczeń z wilgoci technologicznej
 • Osuszanie  metodą podczerwieni
 • Osuszanie zalanych dokumentów
 • Osuszanie wielkopowierzchniowe – obiekty, hale
 • Osuszanie ścian z wilgoci
 • Osuszanie świeżych tynków
 • Osuszanie stropodachów i dachów
 • Pomiary wilgotności
 • protokoły z procesu osuszania dla firm ubezpieczeniowych
 • Ozonowanie i odgrzybianie
 • Wynajem osuszaczy kondensacyjnych
 • Wynajem nagrzewnic elektrycznych i olejowych
 • Wynajem wysokowydajnych wentylatorów
 • Pomiary Wilgotności budynku
 • Nieniszczące zdejmowanie płytek

[/eut_list]

  [eut_icon_box icon_fontawesome=”fa fa-calendar-o” icon_shape=”square” shape_type=”outline” title=”Działamy od 7 do 22, 7 dni w tygodniu” heading=”h6″][/eut_icon_box]
  [eut_icon_box icon_fontawesome=”fa fa-map-marker” icon_shape=”square” shape_type=”outline” title=”Obsługujemy województwo łódzkie, lub nawet dalej! Zadzwoń.” heading=”h6″][/eut_icon_box]
  [eut_icon_box icon_fontawesome=”fa fa-clock-o” icon_shape=”square” shape_type=”outline” title=”Na zgłoszenia odpowiadamy w możliwie jak najkrótszym czasie” heading=”h6″][/eut_icon_box]
  [eut_icon_box icon_fontawesome=”fa fa-check-square-o” icon_shape=”square” shape_type=”outline” title=”Nie pobieramy opłat za nieusunięte awarie” heading=”h6″][/eut_icon_box]
  [eut_blog blog_style=”carousel” excerpt_length=”40″ posts_per_page=”222″ navigation_type=”3″ categories=”20″]
  [eut_image_text image=”343″ title=”Osuszanie budynków” read_more_title=”Więcej informacji” read_more_link=”url:http%3A%2F%2Fwww.osuszanienazawolanie.pl%2Fosuszanie-budynkow%2F|||”]Co rozumiemy przez osuszanie?
  Osuszacze usuwają wilgoć z powietrza (utrzymują wilgotność na poziomie 35% – 40%). Osiągając wymagany próg wilgotności następuje przyśpieszony proces osuszania murów, wylewek (posadzki), ścian czy warstw izolacji.[/eut_image_text]
  [eut_image_text image=”721″ title=”Osuszanie zalanych podłóg” read_more_title=”Więcej informacji” read_more_link=”url:http%3A%2F%2Fwww.osuszanienazawolanie.pl%2Fosuszanie-zalanych-podlog%2F|||”]W czasie kiedy nastąpiło zalanie podłogi bardzo często następuje przeniknięcie wody do warstw pod podłogą, ścianek działowych, czy warstw izolacji. Zachodzące zjawisko polega na zaciąganiu wody od dołu na całą ścianę. Następuje tzw. zawilgocenie izolacji ścian.[/eut_image_text]
  [eut_image_text image=”555″ title=”Osuszanie dachów” read_more_title=”Więcej informacji” read_more_link=”url:http%3A%2F%2Fwww.osuszanienazawolanie.pl%2Fosuszanie-dachow-co-i-jak%2F|||”]W udanej akcji gaśniczej pożaru największe znaczenie ma szybkie rozpoczęcie procesu osuszania i przywracania obiektu do stanu pierwotnego.[/eut_image_text]
  [eut_image_text image=”345″ title=”Pomiary Wilgotności” read_more_title=”Więcej informacji” read_more_link=”url:http%3A%2F%2Fwww.osuszanienazawolanie.pl%2Fpomiary-wilgotnosci%2F|||”]Oferujemy przede wszystkim Pomiary zawilgocenia. Dla oczekiwanego efektu konieczne są również pomiary temperatury, pomiary wilgotności względnej i bezwzględnej oraz pomiary zawilgocenia warstwy podposadzkowej.
  Pomiary mikrofalowe.[/eut_image_text]
  [eut_image_text image=”757″ title=”Wypożyczalnia osuszaczy” read_more_title=”Więcej informacji” read_more_link=”url:http%3A%2F%2Fosuszto.pl|||”]Oferujemy wynajem wysokiej jakości, markowych osuszaczy. Wypożyczalnia osuszaczy działa w pełni on-line. Dowóz osuszaczy na terenie ŁODZI jest darmowy przy wynajmie powyżej 5 dni.[/eut_image_text]
  [eut_image_text image=”677″ title=”Ozonowanie pomieszczenia” read_more_title=”Więcej informacji” read_more_link=”url:https%3A%2F%2Fwww.osuszanienazawolanie.pl%2Fozonowanie-pomieszczenia%2F|||”]To usługi takie jak: neutralizacja zapachów powstałych po zalaniach i powodziach,
  Neutralizacja zapachów powstałych po zalaniach i powodziach[/eut_image_text]

  OSUSZANIE PO ZALANIU

  Świadczymy usługi z zakresu specjalistycznego osuszania budynków i mieszkań po różnego rodzaju zalaniach czy awariach wodno – kanalizacyjnych. Wiemy jak uciążliwe jest doprowadzenie budynku do stanu pierwotnego dlatego w tym celu wykorzystujemy profesjonalny sprzęt renomowanych producentów takich jak Trotec czy Corroventa. Dzięki nowoczesnej technice i wysoce wydajnym sprzęcie jesteśmy w stanie skrócić czas wykonywanych prac do minimum. Głównią naszą specjalizacją jest osuszanie po awariach instalacji sanitarnych, grzewczych , po powodzi, bądź gwałtownych ulewach czy skutkach akcji gaśniczych. Skupiamy się na obszarze całego województwa łódzkiego.

  [eut_single_image image_mode=”large” image=”816″]
  • osuszanie ścian i podłóg
  • osuszanie wilgoci budowlanej
  • osuszanie dachów i stropodachów
  • osuszanie warstw izolacyjnych
  • osuszanie wylewek

  Często na skutek awarii instalacji wodnej ,kanalizacyjne czy też grzewczej w pomieszczeniach zalaniu ulegają  ściany sufity jak i również warstwy izolacji znajdujące się pod posadzką. W skutek tego typu awarii woda i wilgoć wnikają w głąb posadzki aż do jej warstw izolacyjnych np. styropianu, wełny tworząc niebezpieczeństwo grzyba i pleśni, a nawet do uszkodzenia materiału budowlanego co może przynieść nieodwracalne skutki.

  W takiej sytuacji niezbędne jest zastosowanie specjalistycznej metody osuszania warstw izolacyjnych jaką jest osuszanie podposadzkowe, która wymaga użycia profesjonalnego sprzętu.

  Po wystąpieniu szkód zalewowych, przepaleniu się instalacji , czy intensywnym paleniu tytoniu eliminacja tych uciążliwych zapachów możliwa jest po zastosowaniu neutralizatorów zapachu. Skuteczne i dogłębne usuwanie źródła problemu bez zastosowania środków chemicznych lub zapachowych. Nowoczesne i wydajne urządzenia do usuwania zapachów łatwo radzą sobie nawet z najbardziej uciążliwymi problemami. Ściany, podłogi i meble mogą znowu odetchnąć świeżym powietrzem.Proces jonizacyjny z zastosowaniem nieszkodliwych substancji powoduje natychmiastowe usunięcie nieprzyjemnego zapachu. Jest to skuteczna metoda w przypadku pomieszczeń mieszkalnych. Przykładem zastosowania mogą być wnętrza domów, hoteli i pomieszczeń gastronomicznych. Zastosowanie procesu ozonowania powoduje precyzyjne utlenianie cząstek zapachowych. Mobilne urządzenia do usuwania zapachów gwarantują szybką neutralizację nawet najbardziej uciążliwych zapachów powstałych np. w wyniku rozrostu pleśni, stęchlizny oraz w wyniku pożaru. Wysoka skuteczność dzięki głębokiemu wnikaniu!

  Co rozumiemy przez osuszanie?

  Osuszacze usuwają wilgoć z powietrza (utrzymują wilgotność na poziomie 35% – 40%). Osiągając wymagany próg wilgotności następuje przyśpieszony proces osuszania murów, wylewek (posadzki), ścian czy warstw izolacji.
  Precyzyjne zgodne z normami przeprowadzenie prac w zakresie osuszania zapobiega w dużym stopniu rozwojowi pleśni i grzybów, które są niebezpieczne dla zdrowia.
  Osuszacze kondensacyjne w porównaniu z innymi urządzeniami dostępnymi na rynku zużywają niewielką ilość prądu i są najefektywniejsze w osuszaniu murów i ścian. W ten sposób bezpiecznie i skutecznie przywrócimy mieszkanie do stanu oczekiwanego.
  Musisz wiedzieć!
  Zalane warstwy izolacji pionowych czy poziomych (ściany) tracą swoje właściwość termoizolacyjne a błędne ich wysuszenie może spowodować wzrost kosztów ogrzewania. Mokre mury powodują rozwój niebezpiecznych grzybów, nieprzyjemny zapach co za tym idzie powodują różnego rodzaju choroby.

  Co oferujemy?

  – Osuszanie Budynków
  – Osuszanie podposadzkowe
  – Osuszanie z wilgoci technologicznej
  – Osuszanie wielkopowierzchniowe
  – Osuszanie dachów
  -Osuszanie po zalaniu
  – Pomiary Wilgotności
  – Ozonowanie pomieszczeń
  – Osuszanie na podczerwień

  W udanej akcji gaśniczej pożaru największe znaczenie ma szybkie rozpoczęcie procesu osuszania i przywracania obiektu do stanu pierwotnego. Substancje chemiczne w postaci oparów , które powstały podczas pożaru w połączeniu z wilgotnym powietrzem bardzo negatywnie wpływają na wszelkiego rodzaju powierzchnie obiektu.

  Pamiętaj!

  Jak najszybciej obniż wilgotność względną powietrza. Rozpocznij osuszenie budynku w celu wyeliminowania strat materialnych.
  W razie potrzeby służymy pomocą!

  Bardzo częstym problemem pojawiającym się w nowoczesnym budownictwie jest zalanie dachu lub tarasu przez ulewę na skutek źle wykonanej lub uszkodzonej połaci dachu. Materiały połaciowe na skutek zmiany temperatury, opadów czy gradobicia ulegają różnym procesom takim jak: pęcznieniu, kurczeniu, czy rozciąganiu się. Wówczas powstają nieszczelności najczęściej nie widoczne dla ludzkiego oka. Na skutek tego dochodzi do zalania warstw izolacji. Niestety Woda która zalała izolację dachu nie ma szans na samoistne odparowanie. Wówczas należy wykonać osuszanie izolacji w jak najszybszym czasie.

  Pamiętaj!!

  Zawilgocenie powstałe na suficie czy górnej części ściany najczęściej świadczy o nieszczelności połaci dachu.

  Osuszanie budynków

  Osuszanie budynków przeprowadzamy za pomocą  pomp podciśnieniowych i nadciśnieniowych, osuszaczy budowlanych, wentylatorów i nagrzewnic umieszczanych w zalanych pomieszczeniach. Osuszają one powietrze do wilgotności zadanej. Wartość zadana to około 30 – 40 digitsów.  Urządzenia powodują intensywne odparowywanie wilgoci z warstw powierzchniowych muru, aż do uzyskania tzw. równowagi wilgotności – stosownie do materiału. Pompy podciśnieniowe służą do osuszania warstwy podposadzkowej  czyli tzw, warstwy izolacji. W naszej ofercie posiadamy osuszacze kondensacyjne, adsorpcyjne, wentylatory i nagrzewnice. Pamiętajmy aby Osuszanie budynku  przebiegało bez pośpiechu  a ilość urządzeń do osuszania budynku powinna być odpowiednio dobrana do powierzchni osuszanej.

  W celu przedstawienia kompleksowej oferty zapraszamy do kontaktu.

  Nie ma reguły, każdy przypadek traktujemy INACZEJ i INDYWIDUALNIE, ozonujemy  do skutku!

  Czas ozonowania zależy od rodzaju zapachu i jego intensywności (1-1,5h nawet do  12h). Łatwe do usunięcia zapachy to np. dym papierosowy. Trudniejsze zapachy do usunięcia to np. mocz, rozlane substancje, zapachy które wniknęły w podłogę w formie płynnej.

  Ozon jest utleniaczem i może przyspieszać  starzenie  przedmiotów jednakże  do wyrządzenia szkód potrzebne jest jego bardzo wysokie stężenie oraz długi czas. Przy odpowiednim stężeniu  i odpowiednim przygotowaniu ozon nie ma wpływu  na wyposażenie mieszkania.

  Do ozonowania po pożarach potrzebne jest bardzo duże stężenie ozonu od około 90mg/m3 (42ppm). Generator ozonu, który poradzi sobie z takim wyzwaniem to: DS 32, DS 46, DS 64, Atom II, DST 30, DST 50. W zależności od kubatury ozonowanego pomieszczenia musimy mieć dobrane urządzenie o odpowiedniej wydajności produkowanego ozonu. W dużym przybliżeniu możemy przyjąć zasadę 1,15g/h wytwarzanego ozonu /1m3 pomieszczenia.

  Proces ozonowania możemy zacząć po usunięciu wszystkich widocznych skutków po pożarze! Ozonowanie powinno trwać minimum 45min w kilku cyklach na przemian z wietrzeniem/napowietrzeniem ozonowanej kubatury aż do uzyskania pożądanego efektu.

  OZONOWANIE ŁÓDŹ

  Ozonowanie to ekologiczna, skuteczna i bezpieczna dla zdrowia, metoda usuwania nieprzyjemnych zapachów bez użycia chemii. Proces Ozonowania trwale usuwa alergeny i bakterie, nadając mieszkaniu świeżość i zapach nowości. W naszej firmie prowadzimy skuteczne ozonowanie na terenie woj. Łódzkiego , dzięki nowoczesnej usłudze mogą Państwo cieszyć się z higieniczną czystością domu, mieszkania i innych pomieszczeń.

  Usługi Ozonowania przeprowadzamy w miastach: Łódź, Aleksandrów Łódzki, Koluszki, Brzeziny, Ozorków, Ksawerów, Pabianice, Grotniki, Sokolniki, Łowicz, Piątek, Konstantynów Łódzki i okolice.

  DZIAŁANIE OZONU

  Wyróżniamy  dwie główne techniki powstawania ozonu: ultrafioletową oraz wyładowań koronowych, imitującą powstawanie błyskawicy w czasie burzy. Ozon, natychmiast po wytworzeniu w urządzeniu i rozproszeniu w pomieszczeniu, rozkłada się do czystego tlenu. Proces ten  w zetknięciu z mikro i makro organizmami takimi jak np.: wirusy, alergeny, bakterie, grzyby, roztocza, czy nieprzyjemne zapachy, wchodzi z nimi w reakcję chemiczną powodując ich utlenienie, które z kolei powoduje ich trwałe usunięcie. Pozostałe cząsteczki ozonu, po  zakończeniu procesu ozonowania, powracają do postaci czystego tlenu.

  Głównym atutem ozonu jest jego krystaliczna czystość, ponieważ doprowadza on do utlenienia materiału praktycznie bez powstawania produktów ubocznych.

  DLACZEGO OZONUJEMY.

  – Dla neutralizacji zapachów powstałych po zalaniach i powodziach.

  – Z bardzo dużą skutecznością usuwa zapach spalenizny powstały po pożarze.

  – Skutecznie zwalcza grzyby, grzybnie oraz formy przetrwalnikowe.

  – Oczyszcza ściany z pleśni.

  – Usuwa przykry odór stęchlizny.

  – Zmniejsza ryzyko zwiększenia zachorować na niektóre choroby.

  – Ozon niszczy bakterie i wirusy obecne w meblach tapicerowanych, dywanach i zasłonach, a także insekty znajdujące się w meblach drewnianych

  – Pomaga pozbyć się nieprzyjemnego zapachu dymu tytoniowego, zapachów wynikających z obecności zwierząt, zapachów z toalety lub powstałych podczas przygotowywania posiłków

  – Ozon całkowicie likwiduje pozostały po remoncie domu zapach farby lub lakieru, a także świetnie sobie radzi z pozbyciem się zapachu stęchlizny takich pomieszczeń jak strych czy piwnica.

  – Ozonowanie wykonywane przynajmniej raz na 3 miesiące jest w stanie zlikwidować aż 90% alergenów domowych.

  Nie ukrywamy, że zakres naszych usług związany jest z zapobieganiem szkodliwych działań wilgoci. Konsekwencje zaniedbań, uszkodzeń instalacji wodno-kanalizacyjnych, niepoprawnej konstrukcji budynków mieszkalnych, czy niedbale wykonanej konserwacji urządzeń domowych mogą prędzej czy później spowodować… zalanie.

  I pal licho, gdy dotyczy to np. posadzki, czy ścian na którą mamy niezawodne sposoby. Gorzej, gdy np. prowadzimy przedsiębiorstwo i gromadzimy ważną papierową dokumentację. Wtedy o istny dramat nietrudno. Jak już się pewnie domyślacie – nie piszemy o tym bez powodu. Osuszanie na zawołanie działa również w przypadku papieru.

  • Osuszamy dokumenty w taki sposób, że pracujesz z nimi jak sprzed awarii 🙂
  • Nie dotkną Cię kary związane z brakiem niezbędnej dokumentacji
  • Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie Twojej dokumentacji

   

  Osuszanie Podposadzkowe Warstw Izolacji

  W dobie rozwoju technologii  nasza firma proponuje  osuszanie podposadzkowe  (osuszaniem warstw izolacyjnych). W czasie awarii, zalania woda bardzo często dostaje się pod wylewkę i warstwa izolacyjna (styropian, płyty, keramzyt, wełna mineralna) traci swoje właściwości fizyczne głównie izolacyjne.  Dzięki najnowszym urządzeniom m.in. Trotec możemy z łatwością usunąć wodę z pod posadzki oraz osuszyć warstwy izolacyjne posadzki.  Zasada maszyny polega na podciśnieniowym, nadciśnieniowym systemie ssącym.  Poprzez dylatację lub otwory techniczne powietrze jest wtłaczane bądź wyciągane z warstwy izolacji, a jego obrót powoduje schnięcie zalanych powierzchni.

  Oczywiście po różnego Rozwijają się w niej grzyby oraz pleśń, które niosą za sobą poważne niebezpieczeństwa dla naszego zdrowia. W dalszej kolejności wilgoć „podciągnie” w górę ściany co będzie powodować pogłębienie szkody i dodatkowe koszty.

  Przygotujemy kompletną dokumentację dla firm ubezpieczeniowych, dzięki czemu będą Państwo mogli uzyskać należyte pieniądze.

  DLACZEGO WARTO OSUSZAĆ BUDYNEK?

  Mało kiedy  zdajemy sobie sprawę z tego, jak negatywny wpływ na funkcjonowanie budynku może mieć znajdująca się w nim wilgoć.  Mało osób interesuje się faktem jakim jest wpływ wilgoci na nasze zdrowie i jakie są konsekwencje mieszkania w takim budynku.

  W kilku zdaniach  przedstawimy jak zadbać o suche ściany, jak pozbyć się wilgoci i jakie skutki niesie za sobą wilgoć w pomieszczeniach.

  Odpadający tynk – dlaczego?

  Pierwszym pojawiającym się efektem zawilgocenia budynku, a zarazem prostym do zaobserwowania  oczywiście z punktu widzenia użytkownika, będzie odpadający z muru tynk lub łuszcząca się farba.Woda zatrzymana w betonowych porach zaczyna nieubłagalnie parować. Jeżeli na drodze stoi jej tynk lub farba spowoduje to, że odporność nawierzchni znacznie zmaleje, a wilgoć wydostanie się jednocześnie na zewnątrz.Może to nastąpić w krótszym lub dłuższym odstępie czasowym. Niemniej, nie warto ryzykować i lepiej będzie od razu zadbać o szybkie osuszanie ściany.

  Pleśń, grzyby, nieprzyjemny zapach.

  Następnym aspektem, nie tylko estetycznym, ale mającym  wpływ na nasze zdrowie, jest wpływ wilgoci na rozwój grzybów i pleśni. Woda stanowi tzw. pożywkę dla większości z nich, połączona z otaczającym ciepłym powietrzem w pomieszczeniach  staje się doskonałym środowiskiem dla pleśni, grzybów i bakterii. Zapobiegać ich rozwojowi można nie tylko poprzez utrzymywanie odpowiedniej czystości w pomieszczeniu, również musimy zapewnić suche ściany, posadzki i sufity aby było to efektywne.

  Żywe niechciane organizmy.

  Wilgoć w ciepłych  pomieszczeniach to idealne warunki bytowe dla niechcianych gości  np. rybiki cukrowe  jedna z odmian szczeciogonków .W bardzo wilgotnych pomieszczeniach  lubią zagnieździć się także inne uporczywe dla człowieka żywe organizmy. Jedną z najbardziej skutecznych metod, jest oczywiście dokładne osuszenie środowiska,w którym się zagnieździły.

  Osuszanie Mieszkania z Wody.

  Jedna większa awaria instalacji wodnej,grzewczej czy kanalizacyjnej  a ściany zostaną bardzo mocno zawilgocone. Gorszy efekt to zawilgocenie wynikające z nieszczelności dachu. Osuszacze powietrza pozwolą pozbyć się wilgoci z powietrza i przyśpieszą wysychanie murów. Woda, która zalega w ścianie rozprzestrzenia poprzez jej porowatość. Jeśli wyciek nie zostanie usunięty  woda wciąż podciągana jest w górę. Mokre mury tracą właściwości i niszczeją. Woda w dużym stopniu niszczy izolacyjność termiczną przegrody budowlanej. Wilgoć sprzyja rozwojowi pleśni, które źle wpływają na człowieka. Osuszanie powietrza niwelują w znaczny sposób  wilgotność ścian. Trzeba pamiętać, że czas potrzebny na osuszenie ścian wynosi od kilku do kilkunastu dni w zależności od powstałej szkody.

  JAK ROZPOZNAĆ ZAWILGOCENIE MIESZKANIA ?

  Przegrody budowlane  są bardzo chłonnym materiałem, zwłaszcza gdy zbudowany zostanie z materiałów porowatych takich jak  keramzyt czy gazobetonu bądź cegła dziurawka. Na zawilgoconych  ścianach widać mokre i ciemne plamy . Czasami zdarzają się pęknięcia tynku i łuszczenie farby. Powstają skupiska  pleśni, efektem jest nieprzyjemny zapach stęchlizny. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym osuszaniem budynków, pomiarami wilgotności, osuszaniem warstw posadzki czy wypompowywanie wody.

  OSUSZACZE POWIETRZA – jaki wybrać ?

   

  Osuszacze kondensacyjne, zastosowanie osuszaczy kondensacyjnych zapewnienia osuszanie powietrza lub materiałów budowlanych. Pobierane, wilgotne powietrze jest schładzane do uzyskania kondensacji wilgoci we wnętrzu urządzenia, czyli tam gdzie winno odbywać się osuszanie. Dużą zaletą tego efektu jest stopniowy spadek wilgotności przy niskim zużyciu energii. Mobilne osuszacze kondensacyjne są idealnie przystosowane do zmiennych warunków eksploatacji spotykanych w warsztacie, biurze, magazynie, laboratorium lub też zastosować prywatnych.

   

  Osuszacze adsorbcyjne, są droższe i wydajniejsze od kondensacyjnych. Zasysają wilgotne powietrze i kierują je do miejsca, gdzie znajduje się tak zwany absorber. Jest to substancja odbierająca wodę z powietrza – przeważnie żel krzemianowy.

  USŁUGA OSUSZANIA BUDYNKU

  Usługę osuszania budynków możecie państwo zamówić poprzez formularz kontaktowy bądź bezpośrednio u naszego przedstawiciela.

  Awaria? Chętnie udzielimy  pomocy gdy dom został zalany na przykład w wyniku powodzi, lub lokalnego podtopienia.

  Osuszacze kondensacyjne, osuszacze adsorpcyjne, dmuchawy, wentylatory czy nagrzewnice? Jeśli proces osuszania chcą Państwo rozpocząć samodzielnie, nic nie stoi na drodze! Nasz sprzęt na pewno w tym pomoże. Wystarczy, że przyjrzą Państwo naszą ofertę. Nasze osuszacze są profesjonalnym sprzętem przeznaczonym do osuszania budynku na każdym jego etapie. Wynajem osuszaczy w Łodzi to tylko u nas!!! Świat instalacji – profesjonalne osuszacze powietrza i nie tylko.

  Nasze osuszacze to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa.

  Planujecie Państwo remont, a wilgoć uniemożliwia jakiekolwiek dalsze działania? W tym przypadku wynajem osuszaczy to duże udogodnienie. Gwarantujemy, że każdy z elementów wyposażenia, który oddajemy w Państwa ręce ułatwi i przyspieszy proces osuszania. Jesteśmy pewni że będzie to działanie bezpieczne, bo nasze osuszacze spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.

  Wynajem osuszaczy i nie tylko !

  Nasza wypożyczalnia to nie tylko osuszacze. Jeśli szukacie Państwo wentylatorów czy urządzeń do ogrzewania pomieszczeń w naszej ofercie znajdzie się również nagrzewnica w zakresie mocy od 10 do 50 kw.

  Wynajem osuszaczy w Łodzi już od 30 zł

  Doceniamy potrzeby naszych Klientów, dlatego zróżnicowaliśmy również zakres cenowy wynajmu osuszaczy, który bije konkurencyjne firmy na głowę. Teraz mogą Państwo wypożyczyć urządzenie do osuszania  już od 30 złotych za dobę.

  [eut_title title=”Kontakt” line_type=”line”][eut_icon_box icon_size=”small” align=”center” icon_fontawesome=”fa fa-check” icon_shape=”square” shape_type=”outline” icon_shape_color=”primary-1″][/eut_icon_box][eut_typed_text typed_prefix=”Wyślij zgłoszenie” typed_values=”skonsultujemy,doradzimy,wycenimy,zaplanujemy,wdrożymy,wykonamy” typed_suffix=”dobrze” heading=”h5″ align=”center” animation=”fadeInLeft” textspeed=”125″ backspeed=”15″ startdelay=”50″ backdelay=”75″ loop=”yes”]

  Świat Instalacji Grzewczych

  Łukasz Anuszczyk

  92-637 Łódź, ul. Feliksińska 12

  509 66 02 15
  509 66 00 16

  [eut_single_image image=”6″ animation=”fadeIn”]